سه نکته کاربردی از متخصصین سایت ۱۲۳ کیف

سه نکته کاربردی از متخصصین سایت 123 کیف

سه نکته کاربردی از متخصصین سایت ۱۲۳ کیف

چیدمان خوب کوله پشتی و چمدان یک هنر است. البته شما می توانید پیراهن ها، شلوارها را هم به زور در یک چمدان جا دهید و با فشار دادن یا نشستن روی آن زیپ آن را ببندید. اما با این روش نمی توانید از شر چروک شدن لباس ها یا لکه دار شدن آنها بوسیله کفش ها یا ریختن بطری شامپو خلاص شوید.

خیلی زیاد در مورد انتخاب وسایل مورد نیاز، پیدا کردن جای آنها در کیف و چگونگی تا کردن آنها فکر کنید. هنگام رسیدن به مقصد لباس هایتان باید طوری باشد که آماده پوشیدن باشند. علاوه بر این زمانی که لباس ها و وسایلتان را در کیف قرار داده اید می توانید جای اضافی هم پیدا کنید.

چه سفر تجاری در پیش دارید چه سفر تفریحی، مرتب کردن و چیدمان وسایل نیاز به تمرین اندکی دارد . اما با پیروی از نکات زیر که توسط متخصصین سایت ۱۲۳ کیف برای شما نوشته شده اند ،  می توانید سفر خود را آغاز کنید

 

سفرهای تجاری

در طی سفرهای تجاری باید کاغذها و کاتالوگ های خود را طوری قرار دهید که تا نشوند بنابراین باید آنها را در یک پوشه سایز متوسط در کنار شلوارها و پیراهن ها قرار دهید. ساختار تا نشدنی تعبیه شده در قسمتی از کیف ها کمک می کند تا برگه ها کاملاً مرتب باقی بمانند.

 

سفرهای خانوادگی

از کیف های کوچک رنگی و کیف های رنگی زیپ دار برای لباس های متفاوت استفاده کنید.

هنگام سفر با چندین فرد دیگر حتی اگر کیف و ساک شما با آنها مشترک نباشد ،  این موضوع به کابوس تبدیل خواهد شد. عواملی از این قبیل (این جوراب ها برای چه کسی هستند؟ تیشرت صورتی من کجاست؟) در آغاز تعطیلات آغاز هفته یک تمرین مهم است. با این وجود کیف های زیپ دار در رنگ های متفاوت در دسترس اعضای خانواده است و هرکس می تواند یک رنگ را برای خود انتخاب نماید. پیش از قرار دادن پیراهن ها و شلوارها در این کیف ها آنها را تا بزنید تا فضای بیشتری داشته باشید. از کیف های بزرگتر برای لباس های حجیم استفاده کنید مثل ژاکت یا لباس های زمستانه و از کیف های کوچکتر برای لباس هایی مثل تیشرت، دامن و لباس های زیر استفاده کنید.

سعی کنید همراه خود چند کیسه ضد آب داشته باشید تا بتوانید لباس های خیس و کثیف خود را بدون برخورد با لباس های تمیز در چمدان و ساک خود قرار دهید .

 

سفرهای ماجراجویانه

برای رفتن به سفر های ماجراجویانه باید تلاش کنید تا بهترین کوله پشتی را در نظر داشته باشید تا در تمامی مراحل سفر بتواند به شما کمک کند . استفاده از کوله هایی با فضای مناسب و جنس بدنه ضد آب و مقاوم بسیار مهم است . فراموش نکنید در طول سفر شما شرایط آب و هوایی مختلفی را تجربه خواهید کرد و کیف شما باید در تمامی مراحل سفر همراه شما باشد و محتویات داخل کیف باید به درستی حمل شده و برای آنها مشکلی پیش نیاید .

 

بمنظور قرار دادن وسایل در این کیف، جنس آن باید بادوام و قابل تطبیق باشد تا بتوان هنگام سفر از جنگل تا ساحل از آن استفاده کرد. کیف شما باید دارای جیب، دسته و تسمه های دوشی باشد . در صورتی که نیاز داشتیدباید بتوان  آن را به کوله پشتی تبدیل کرد . باید دارای وزن ایده آل باشد و بر دوش شما فشار زیادی وارد نکند .

 

کیف لوازم آرایش برای همه نوع لوازم آرایشی و بهداشتی لازم است و هرآنچه برای سفرهای آخر هفته نیاز دارید می توانید در آن قرار دهید. فراموش نکنید در تمامی سفر ها یک کیف کوچک برای لوازم آرایش و بهداشتی خود باید همراه داشته باشید .

 

 

برای نکات بیشتر راهبردهای جامع را بررسی کنید.

مهم نیست با چه وسیله ای به سفر می روید. این سه نکته به شما کمک می کند فرایند آماده سازی خود را سریعتر انجام دهید و هنگام بازکردن زیپ چمدان و کوله خود در مقصد احساس متفاوت خواهید داشت زیرا دقیقاً می دانید وسایلتان کجا قرار گرفته است و این موضوع باعث کاهش استرس می شود. کیف مورد علاقه شما کدام است؟

اشتراک گذاری:

درباره نویسنده

admin