لپ تاپ

لپتاپ یا رایانه قابل حمل به رایانه کوچک و تقریبا سبک گفته می شود که وزن آن معمولا بین ۱ تا ۷ کیلوگرم می باشد . این نوع رایانه کوچکتر از رایانه های desktop (رومیزی) می باشد .
اکثر لپ تاپ ها از باطری های ۳ و ۶ سلولی بهره مند هستند که توان روشن نگه داشتن لپتاپ را در حدود ۲ الی ۶ ساعت دارا هستند .
لپ تاپ ها به صورت کلی دارای تمامی موارد یک Desktop کامپیوتر رو میزی می باشند .

لپ تاپ های امروزی دارای بسیاری از امکانات در خود می باشند و هر روز این تعداد از امکانات و قابلیت ها نظیر صفحه نمایش های بهتر و با کیفیت تر ، سیستم تاچ (مولتی تاچ ) و … به آنها افزوده می شود . با بالا رفتن امکانات و قابلیت های لپ تاپ ها بسیاری از آنها جای سیستم های رو میزی desktop را گرفته اند و به همین منظور برای افراد دارای اهمیت بسیاری می باشند .

با بالا رفتن اهمیت لپ تاپ ها برای افراد و همچنین بالا رفتن قیمت این سیستم های کوچک در کنار آسیب پذیری زیاد لپتاپ ها در مقابل ضربه و فشار ، نیاز کاربران برای تهیه انواع محافظ از جمله کیف و کوله پشتی لپ تاپی ، بالاتر رفته است .

 

کیف و کوله پشتی لپ تاپ

 

امروزه تمامی افراد برای استفاده بهتر و نگهداری این سیستم ها و حمل آسانتر آنها به انواع کیف و کوله پشتی لپ تاپی که دارای فضای مناسب برای لپتاپ و همچنین نگهدارنده های AIRCELL برای حفاظت بهتر باشند ، نیاز دارند .

جهت مشاهده انواع کیف و کوله پشتی لپتاپی کلیک کنید .

اشتراک گذاری:

درباره‌ی نویسنده

admin