معرفی کیف و کوله پشتی

مقایسه برند های چمدان در سطح و بازار جهانی با توجه به کیفیت و گارانتی

مقایسه برند های چمدان

مقایسه برند های چمدان در سطح و بازار جهانی با توجه به کیفیت و گارانتی

مقایسه برند های چمدان

مقایسه برند های چمدان

هنگامی که می خواهید خرید چمدان انجام دهید. در اولین مرحله که سایز چمدان خود را انتخاب کردید سراغ سایر ویژگی ها می روید. اما در این میان بهتر است بدانید که پس از انتخاب سایز باید سراغ انتخاب برند بروید. باید ابتدا مشخص نمایید که سبک و تم سفرهای شما به چه صورت است تا بتوانید با توجه به آن برند چمدان را انتخاب نمایید.

شاید بگویید که انتخاب سبک و نوع سفر ما چندان ارتباطی با برند چمدان ها ندارد اما جالب است بدانید که برندهای چمدان هر یک ویژگی های خاص خود را دارند مانند اینکه برخی برند های لوکس هستند و برای افرادی که بیشتر اهل فشن و مد روز می باشند مناسب است و قیمت بالایی دارد . در مقابل برخی دیگر تنها کیفیت کار برایشان مهم است و قیمت اهمیتی ندارد. افرادی که نیاز است مدام سفرهای کاری داشته باشند و خلبان ها و کادر پرواز اشخاص دیگری هستند که نیاز به چمدان هایی با مشخصات خاص دارند.

مجموعه سه عددی چمدان الکسا مدل ALX2068 همراه با ساک دستی

همچنین در نهایت افراد دیگری می خواهند چمدان هایی خریداری نمایند که در سفرهایی که یک یا دو بار در طول سال انجام می شود همراه آن ها باشد و نمی خواهند هزینه چندانی بابت آن بپردازند. به همین دلیل برای شما یک راهنمای کامل و جامع از مقایسه برندهای چمدان معروف و محبوب چمدان در سرتاسر جهان را قرار داده ایم که می توانید آن را مطالعه نمایید و برای خرید چمدان های خود از آن استفاده نمایید.

 

۱. برند بریگز اند رایلی  (Briggs & Riley ) با امتیاز ۹۲

چمدان برند بریگز اند رایلی ( Briggs & Riley ) از جمله گران قیمت ترین برندهای مربوط به چمدان می باشد. اما اگر جزو افرادی هستید که همیشه سفر می کنید و می خواهید چمدانی داشته باشید که برای مدت های طولانی همراه شما باشد این چمدان می تواند انتخابی عالی باشد زیرا به طور معمول طول عمر بین ۱۰ تا ۲۰ سال بسته به نوع استفاده و نگهداری شما دارد.
این برند دارای گارانتی مادام العمر می باشد و حتی برای مشکلاتی که در ظاهر چمدان پیش می آید نیز به شما ضمانت می دهد.

از بین برندهای سطح بالا و گران قیمت که شامل: ریمووا ( RIMOWA )، هارتمن ( hartmann )، تومی ( TUMI ) بدون شک برند بریگز اند رایلی ( Briggs & Riley ) می تواند در سطح بالاتری قرار بگیرد زیرا  گارانتی مادام العمر دارد و همچنین کیفیت ساخت چمدان بسیار بالاست و دقت بسیاری به جزییات آن شده است. در ادامه توانسته از میان نقدهای مشتریان نیز امتیاز بسیار بالایی را کسب نماید پس می توان گفت لایق جایگاه نخست در میان تولید کنندگان چمدان های مسافرتی را دارا می باشد.

 

۲. برند چستر   ( Chester ) با امتیاز ۹۲

چستر ( Chester ) برندی جدید است که به همین دلیل شاید محبوبت کمتری داشته باشد زیرا چندان شناخته شده نیست. این برند به تولید چمدان های با کیفیت بالا اما با قیمت متوسط برای تمام اقشار جامعه می باشد. شاید برخی از محصولات آن دارای قیمت بالا باشند اما محصولاتی با رده متوسط و قیمت مناسب نیز تولید می کند. تخصص این برند در تولید چمدان های جنس سخت می باشد.

برای قرار گرفتن در این جایگاه و کسب این امتیاز آزمایشاتی بر روی این چمدان ها انجام شده است که در نهایت امتیاز خوبی را توانسته کسب نماید.

همچنین شاید جالب باشد که بدانید چمدان های چستر ( Chester ) با گارانتی به مدت ۱۰ سال به مشتریان فروخته می شود و از این رو توانسته است در میان نظرات مشتریان واکنش های بسیار عالی و مثبتی را به خود جذب نماید.

 

۳. تراول پرو ( Travelpro ) با امتیاز ۹۰

اگر در میان چمدان هایی با رده متوسط می گردید برند تراول پرو ( Travelpro ) می تواند ایده ای عالی باشد.  تخصص این برند بیشتر مربوط به تولید چمدان های پارچه ای می باشد که برای طرفداران چمدان های نرم دوست داشتنی است. از طرف موسسات امتیاز دهی و رده بندی چمدان ها در چندین سفر و آزمایشات مختلف این چمدان ها قرار گرفته اند که گفته شده چمدانی با قیمت ۱۰۰ دلار توانسته بسیار عالی عمل کند و کیفیت بسیار بالای داشته است.

از نظر مشتریان کیفیت این برند و چمدان هایش برابر با کیفیت برندهایی که قیمت های بسیار بالاتری داشته اند می باشد. این برند بیشتر مختص خدمه پرواز، مسافران تجاری است و همچنین و مسافرانی که به طور مرتب سفر می کنند، می باشد. این چمدان می تواند به اندازه ۱۰ سال عمر مفید داشته باشد.

مقایسه برند های چمدان

برند چمدان Tumi

۴. تومی  (TUMI ) با امتیاز ۸۸

برند تومی ( TUMI ) از جمله برند هایی می باشد که کیفیت بسیار بالایی دارند و از این رو بیشتر برای افردی مورد استفاده قرار می گیرد که سفرهای تجاری می روند و یا افراد ثروتمند. در واقع می توان گفت جزو برندهای لوکس محسوب می شود. این برند جزو گران قیمت ترین برندها محسوب می شود که بدون شک ویژه یکسری از افراد خاص است. اگر می خواهید یک سایز و در واقع سایز کوچک چمدان هایش را خریداری نمایید حداقل باید ۲۰۰ دلار پرداخت نمایید.

چمدان های تومی ( TUMI ) دوام بسیار بالایی دارند و در عین حال نیز ظریف و زیبا هستند. آپشن های زیادی برای این چمدان ها در نظر گرفته شده است که تا جای ممکن نیازهای مشتریان را بتواند برآورده سازد. اما چیزی که شاید باعث شود کمتر به سراغ خرید این برند بروید این است که با توجه به قیمت بالایی که برای خرید چمدان های برند بریگز اند رایلی ( Briggs & Riley ) پرداخت می کنید در مقابل گارانتی مادام العمر دریافت نمی کنید.

 حتی برای مشکلاتی که در ظاهر چمدان ممکن است رخ دهد در هنگام خرید چمدان های برند تومی ( TUMI ) که قیمت بالایی نیز دارند خبری از گارانتی مادام العمر نیست و همین موضوع باعث می شود که در لیست و چارت رده بندی برندها کمی سقوط داشته باشد.

 

۵. سامسونایت   (Samsonite ) با امتیاز ۸۵

چمدان های برند سامسونایت ( Samsonite ) برای ما بسیار شناخته شده هستند زیرا این برند سالیان سال کیف های اداری تولید می نمود و در ایران نیز بسیار مورد استفاده قرار گرفت. هر چند که این برند در مقابل برند تراول پرو ( Travelpro ) دوام و استقامت چندانی ندارد اما به تنهایی می توان گفت کیفیت بالایی دارند.

گارانتی این برند بسیار معتبر است و در سرتاسر جهان نمایندگی هایی دارند که با ارائه گارانتی در صورت بروز مشکل می توانند آن را در سریع ترین زمان ممکن رفع نمایند. اگر می خواهید چمدان شما ارزان قیمت باشد اما خدمات خوبی داشته باشد و آپشن های بسیاری در مقابل در دست شما باشد بدون شک این برند می تواند پاسخگوی تمام نیازها  وخواسته های شما باشد.

این برند به دلیل محبوبیت و معروفیتی که در بازار دارد می تواند نکات منفی کار خود را به خوبی پوشش دهد و عنوان محبوب ترین برند چمدان را در بازار از آن خود نماید.

 

۶. دلسی   (DELSEY ) با امتیاز ۸۳

برند دلسی ( DELSEY ) از نظر کیفیت و ویژگی ها تقریبا شبیه به سامسونایت می باشد. تنها تفاوت اصلی این دو برند این است که دلسی ( DELSEY ) بر روی نما و ظاهر چمدان هایش بیشتر کار کرده است و جزییات ریز و جالبی در آن به کار برده و و به همین دلیل در هنگام انتخاب دست مشتری برای انتخاب های مختلف بسیار باز گذاشته شده است برخلاف برندهای سامسونایت ( Samsonite ) یا تراول پرو ( Travelpro ) .

اما در عین اینکه طراح های بسیار زیاد و متنوعی دارد فروش کمتری دارد و در رده های پایین تر قرار دارد به دلیل گارانتی محدود و همچنین اینکه قیمت برخی از محصولات آن به صورت غیر منتظره ای بالا می باشند.

برای خانواده هایی که سفرهای بسیار دارند و برای آخر هفته و گذراندن اوقات فراغت به سفر می روند می توانند چمدانی مناسب باشد زیرا رنج قیمت خوب و مناسبی دارد و برای خرابی ها نیز می توان بر روی ضمانت نامه آن حساب کرد.

مقایسه برند های چمدان

برند چمدان DELSEY

۷. تراولرز چویس   (Traveler’s Choice ) با امتیاز ۸۲

برند تراولرز چویس ( Traveler’s Choice ) تقریبا برندی همگانی نیست و محبوبیت بالایی مانند برندها به اندازه سامسونایت ( Samsonite )، تراول پرو ( Travelpro ) یا دلسی ( DELSEY ) ندارد. این برند معمولا چمدان هایی با کیفیت و سطح بسیار بالا تولید می کند اما قیمتی ماسب تر دارد و در واقع در رده های لوکس نمی باشد. بهتر است بگوییم این چمدان و برند در رده متوسط رو به پایین قرار می گیرند زیرا بسیار ارزان هستند و برای بیشتر افراد قابلیت خرید دارد و در مقایسه برندهای چمدان در جایگاه متوسطی قرار گرفته اند.

برند تراولرز چویس ( Traveler’s Choice ) به مشتریان خود طیف بسیار وسعی از چمدان های سفری با قیمت پایین و در عین حال با طراحی زیبا و شگفت انگیز را ارائه می دهد. آپشن هایی که در این چمدان ها قرار می گیرند بسیار کاربردی می باشند و همچنین گارانتی این برند بسیار معتبر است. این برند چمدان هایی برای سفرهای تفریحی و همچنین مسافرت های تجاری را طراحی و تولید می کند.

 

۸. ریکاردو بورلی هیلز   (Ricardo Beverly Hills ) با امتیاز ۸۲

برند ریکاردو بورلی هیلز ( Ricardo Beverly Hills ) از جمله تولید کنندگان چمدان می باشد که در کشور آمریکا است. این چمدان دارای ویژگی های جالبی می باشد از جمله اینکه بسته بندی هوشمند دارد و همچنین قیمت آن برای بسیاری از افراد مقرون به صرفه می باشد.

اما باز هم با دارا بودن تمام این ویژگی ها به دلیل نوع گارانتی و کیفیت  در رده هایی پایین تر از سامسونایت ( Samsonite )، دلسی ( DELSEY )، چستر ( Chester ) و تراول پرو ( Travelpro ) قرار می گیرد..

 ریکاردو بورلی هیلز ( Ricardo Beverly Hills ) یک برند عالی برای افرادی ست که سفرهای تفریحی بسیاری را همراه با خانواده خود می روند. همچنین برخی رده های آن ارزان تر نیز می باشند که یکی از آن ها ویستا نام دارد و بسیار عالی و ارزان است.

 

۹. کول لایف (Coolife )   با امتیاز ۷۶

برند کول لایف ( Coolife ) برند تولید چمدان با قیمت بسیار پایین و ارزان می باشد که در سایت های فروشگاه آنلاین مانند آمازون بسیار ترند و پرفروش شده اند. این چمدان های نیز دارای کیفیت و دوام فوق العاده ای می باشند و به همین دلیل است که با وجود نداشتن گارانتی موثر و کارآمد باز هم طرفداران بسیاری دارد و نظر مشتریان درباره این برند بسیار مثبت می باشد.

این چمدان و برند آن مقرون به صرفه هستند خصوصا  برای افرادی که می خواهند هزینه کمی برای چمدان بپردازند و چندان اهل سفرهای مکرر نیستند زیرا در صورت استفاده های مکرر احتمال بروز مشکل در چمدان و آسیب دیدن آن وجود دارد. این برند گارانتی موثری ندارد اما قیمت ارزانی دارد و همچنین مجموعه چمدان های آن بسیار زیاد و متنوع می باشد.

 

مقایسه برندهای چمدان

برند چمدان American Tourister

۱۰. آمریکن توریستر (American Tourister )   با امتیاز ۷۶

اگر باز هم به دنبال چمدان در در رنج قیمت  مقرون به صرفه و متوسط رو به پایین هستید به شما برند  آمریکن توریستر ( American Tourister ) را پیشنهاد می دهیم که بسیار عالی ست.

 گارانتی محصولات این برند با سامسونایت ( Samsonite ) یکسان  و برابر است زیرا همان طور که می دانید این برند توسط شرکت سامسونایت خریداری شد ه است و در واقع زیر مجموعه آن می باشد. نظرات مشتریان درباره این برند بسیار مثبت است و در مقایسه برند های چمدان زیرا کیفیت خوب در کنار قیمت ارزان را ارائه می دهند.

اما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که  چمدان های آمریکن توریستر ( American Tourister ) برای سفرهای متعدد و مکرر نباید استفاده شوند به طور معمول برای افرادی که سالی یک تا دو بار سفر می روند بسیار مناسب خواهد بود و در صورت استفاده صحیح ۳ تا ۱۰ سال دوام خواهد داشت.

 

۱۱. چمدان ایت   (It Luggage ) با امتیاز ۷۱

برند چمدان ایت ( It Luggage ) در رده مقرون به صرفه  و ارزان قیمت جای می گیرد. همچنین برای افرادی که به دنبال چمدان های سبک هستند می تواند انتخابی خوب باشد. وزن چمدان های این برند از ۱.۷ کیلوگرم آغاز می شود و این موضوع می تواند یک مزیت عالی باشد زیرا در هیچ برند دیگری نمی توانید چمدانی پیدا کنید که وزن آن زیر ۲.۲ کیلوگرم باشد تا برای حمل و نقل آسان و راحت باشد. خصوصا در سفرهایی که قرار است بر روی سطح خیابان و سنگ فرش چمدان را حمل نمایید.

چمدان های برند ایت ( It Luggage ) خیلی با دوام و مستحم نیستند و شاید دلیل این موضوع روشن باشد زیرا بیشتر بر روی وزن کمتر تمرکز شده است. همچنین گارانتی چندان معتبر و موثری ندارند اما با تمام این موضوعات قیمت بسیار مناسبی دارند.

این چمدان ها برای افرادی که هر چند وقت یکبار به سفر می روند مناسب است و چندان برای سفرهای مکرر ساخته نشده است. عمر این چمدان ها در صورت استفاده صحیح می تواند تا ۷ سال باشد.

 

۱۲. سوئیس گیر  (SWISS GEAR ) با امتیاز ۷۰

سوئیس گیر ( SWISS GEAR )  یک نام و برند تجاری محصول کشور سوئیس می باشد. چمدان های تولید شده در این برند بسیار مقرون به صرفه می باشند. بیشتر افراد این برند را به خاطر کوله پشتی های سفری بسیار عالی و مقاوم آن می شناسند اما باید بدانید که چمدان های تولید شده این برند به مستحکمی کوله پشتی های آن نیستند.

اگر بخواهیم برند چمدان های آمریکن توریستر ( American Tourister ) را با چمدان های برند سوئیس گیر ( SWISS GEAR ) مقایسه نماییم می توان گفت از نظر استحکام و دوام در یک سطح هستند اما سوئیس گیر کمی گران تر و در عین حال با گارانتی غیر موثرتر. در نهایت به همین دلیل شاید این برند در میان چمدان ها چندان فراگیر و پر استفاده نشده است و رده و محبوبیت چندان بالایی ندارد.

 

۱۳. مراکس   (Merax ) با امتیاز ۷۰

برند مراکس ( Merax ) بیشتر چمدان هایی مشابه با برند کول لایف ( Coolife ) را تولید کرده و به مشتریان خود ارائه می دهد، اما باید این موضوع را در نظر گرفت که  استحکام  و آپشن های بسیار کمتری نسبت به کول لایف به مشتری ارائه می دهد. گارانتی این برند نیز چندان جالب توجه نمی باشد اما در نهایت چیزی که شاید برای بسیاری از افراد مهم باشد این است که قیمت بسیار پایینی دارد.

شما می توانید با پرداخت ۱۰۰ دلار یک مجموعه کامل از چمدان های این برند را خریداری نمایید. اگر بخواهیم از نظر قیمت نیز این برند را با برند کول لایف ( Coolife ) مقایسه نماییم شما می توانید چمدان های مشابه را با ۱۰ تا ۳۰ دلار کمتر خریداری نمایید.

افرادی که این برند و چمدان های آن را خریداری می کنند معمولا افرادی هستند سالانه بین ۱ تا ۳ بار سفر می کنند که کیفیت آن برای این تعداد سفر می تواند عالی و پاسخ دهنده باشد. اما اگر به دنبال سفرهای مکرر و بسیار هستید خصوصا طبیعت گردی این برند را به هیچ وجه به شما توصیه نمی کنیم.

 

۱۴. لوکاس   (Lucas ) با امتیاز ۶۰

لوکاس ( Lucas ) از جمله دیگر برندهای ارزان قیمت چمدان می باشد که باز هم در فروشگاه آمازون بسیار ترند شده است.این برند بیشتر به تولید چمدان های بسیار سبک و در عین حال ارزان قیمت معروف می باشد. گارانتی در این برند چندان تعریف شده نیست و عملا وجود آن تاثیری ندارد. همچنین دوام این چمدان های برای افرادی که سفرهای بسیار و مکرر می روند به هیچ وجه مناسب نیست.

برند چمدان لوکاس ( Lucas ) به اندازه برند کول لایف ( Coolife ) یا آمریکن توریستر ( American Tourister ) محبوب و معروف نیست. به همین دلیل بیشتر رو به سوی ارزان قیمت بودن و سبک بودن برده تا بتواند از این ویژگی ها برای فروش بیشتر استفاده نماید و بتواند جایگاه خود را در میان تولید کنندگان چمدان همچنان حفظ نماید که این استراتژی پاسخ داده و توانسته مشتریان بسیاری را در آمازون به خد جذب نماید.

مقایسه برند های چمدان

برند چمدان Mia Toro ITALY

 

۱۵. میا تورو ایتالیا  (Mia Toro ITALY ) با امتیاز ۶۸

برند میا تورو ایتالیا ( Mia Toro ITALY ) یک نام تجاری یک کمپانی تولید چمدان ایتالیایی می باشد. این برند چندان شناخته شده نیست اما به خاطر طراحی های جالب آن و ظاهر هنری چمدان هایش بسیار پرطرفدار شده است خصوصا در میان هنرمندان. در واقع می توان گفت از لحاظ ظاهری می تواند در رده و رتبه اول جای بگیرد.

اما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که میا تورو ایتالیا ( Mia Toro ITALY ) برندی نسبتا گران قیمت می باشد. در واقع تولید کنندگان این برند خود را یک برند لوکس می نامند اما جالب است که این برند لوکس برای چمدان های خود هیچ گونه گارانتی و ضمانتی را ارائه نداده است. در واقع بهتر است به عنوان جمع بندی نهایی در مورد این چمدان بگوییم که در مقابل قیمتی بالایی که دریافت می نماید کیفیتی مشابه با رده های متوسط چمدان های موجود در بازار را ارائه می دهد.

 

مجموعه سه عددی چمدان الکسا مدل ALX880

۱۶. راکلند  (Rockland ) با امتیاز ۶۳

برند چمدان راکلند ( Rockland ) که از جمله محبوب ترین برند با قیمت ارزان در فروشگاه های آنلاین می باشد. این برند چمدان هایی رنگارنگ و سرگرم کننده تولید می کند و بسیار خاص و جالب می باشد که برای بسیاری از افراد خصوصا هنرمندان و کودکان بسیار جذاب و دوست داشتنی می باشد.

 چمدان ها در این برند با قیمت هایی مناسب تولید می شوند که شامل: یک چمدان تک سایز با قیمت ۳۰ تا ۱۰۰ دلار یا یک ست چمدان با قیمت ۵۰ تا ۱۲۰ دلار می باشد. اما در مقابل نباید انتظار چندانی داشته باید که چمدان های این برند طول عمر و دوام و استحکام بالایی داشته باشند. می توانید به عنوان یک چمدان ارزان قیمت و دم دستی از آن استفاده نمایید. گارانتی و ضمانت چندان جالب توجهی از این برند به دست شما نخواهد رسید.

اگر در همین رنج قیمت به دنبال محصولات بهتر و با دوام تری هستید می توانید سراغ  برندهای دیگر تولید چمدان بروید. کول لایف ( Coolife )، آمریکن توریستر ( American Tourister )،  چمدان ایت ( It Luggage ) یا مراکس ( Merax ) را به شما پیشنهاد می دهیم تا با پرداخت همین میزان هزینه بتوانید چمدانی با کیفیت بهتر را خریداری نمایید و طی چند سال در سفرهای مختلف همراه شما باشد و برای شما خاطره بسازد.

 

برند آمریکن توریستر زیر مجموعه کدام شرکت می باشد؟

این برند زیر مجموعه شرکت سامسونایت می باشد و توسط این شرکت خریداری شده است

برند سوئیس گیر به چه دلیل شناخته شده است؟

به دلیل کیف های کوله پشتی مقاوم برای کوهنوردی و طبیعت گردی

چمدان های کدام برند ویژه خلبانان و کادر پروار می باشد؟

برند تراول پرو

برند بریگز اند رایلی در چه سطحی می باشد؟

از لحاظ کیفیت و قیمت در رده و سطح اول می باشد و جزو برندهای لوکس محسوب می شود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *