معرفی کیف و کوله پشتی

پیدا کردن چمدان در فرودگاه با استفاده از ایده ها و راه حل های خلاقانه

پیدا کردن چمدان

پیدا کردن چمدان در فرودگاه با استفاده از ایده ها و راه حل های خلاقانه

پیدا کردن چمدان

پیدا کردن چمدان در فرودگاه

بدون شک پس از یک مسافرت و پرواز طولانی  شما بسیار خسته هستید و شاید چندان حوصله اینکه میان صدها چمدان به دنبال چمدان خود بگردید و آن را پیدا کنید نداشته باشید. برای پیدا کردن چمدان روش های بسیار ساده ‌تری وجود دارد که بتوانید به سرعت و خیلی سریع چمدان خود را شناسایی کنید.

 می توانید چمدان ‌هایی که داری تزیینات خاص هستند خریداری نمایید یا این ‌که خودتان برچسب‌ ها و علائمی را بر روی آن بچسبانید در هر صورت می‌ توانید بسیاری از کارها را انجام بدهید تا چمدان شما گم نشود و بتوانید آن‌ ها را سریع پیدا کنید در ادامه چندین روش برای اینکه بتوانید چمدان خود را یونیک تر نمایید به شما پیشنهاد خواهیم داد. با ما همراه باشید.

چمدان فوروارد مدل FCLT4080

 

تزئین چمدان

۱- بهتر است از بند کیف یا کمربند روشن و رنگی استفاده نمایید. بند کیف یا کمربند را می توانید خیلی ساده و آسان از هر فروشگاهی خریداری نمایید. بهتر است بندی را انتخاب نمایید که  رنگ بسیار روشن داشته باشد تا از فاصله دور خیلی راحت قابل تشخیص برای پیدا کردن چمدان باشد. پس از اینکه چمدان خود را آماده سفر کردید این بند روشن را به دور چمدان ببندید تا زمانی که می خواهید از پرواز به فرودگاه بیایید بتوانید چمدان خود را خیلی سریع شناسایی نمایید.

 

۲- یکی دیگر از راه های تغییر حالت چمدان استفاده از برچسب های تزیینی می باشد. می توانید از فروشگاه لوازم تحریر برچسب هایی جالب را خریداری نمایید و از آن برای تزیین چمدان خود استفاده نمایید. بهتر است برچسب هایی که انتخاب می کنید رنگارنگ یا  براق باشند زیرا در این صورت خیلی ساده و سریع می توانید چمدان را پیدا نمایید.

اگر کودک دارید می توانید کار تزیین با برچسب را به عهده او بگذارید زیرا هم از این کار لذت می برد و هم می توانید خلاقیت خود را با این کار پرورش دهد.
همچنین می توانید برای چمدان خود برچسب نام تهیه نمایید و نام خود را بر روی چمدان بنویسید. اگر چمدان شما گم شود با وجود نام و مشخصات بر روی آن خیلی راحت می توان آن را شناسایی نمود.

 

۳- نوارهای رنگی ایده دیگری برای تزیین و شاخص ساختن چمدان می باشند. می توانید نوارهای رنگی پارچه ای و کاغذی را خودتان تهیه نمایید و یا اینکه از فروشگاه ها خریداری نمایید و آن را به دسته های چمدان و اطراف چمدان خود ببندید. حتی می توانید این کار را با یکسری الگوهای خاص انجام دهید تا خیلی سریع در میان انبوهی از چمدان برای شما قابل شناسایی باشد و در دید باشد.

 

۴-  اگر هیچ وسیله ای برای تزیین چمدان در دسترس شما نیست و حتی فروشگاه و مغازه ای وجود ندارد تا شما بتوانید لوازمی که می خواهید را خریداری نمایید می توانید با کراوات و حتی یک تکه روبان این کار را انجام دهید. می توانید به دسته چمدان آن را ببندید و یا اینکه با کمی نخ و سوزن آن را به چمدان بدوزید تا جدا نشود. بدون شک می تواند ایده ای خلاقانه باشد.

اگر روبانی که انتخاب می کنید دارای رنگ روشن تری باشد که بسیار عالی خواهد بود زیرا با نگاه اول می توان خیلی سریع چمدان را پیدا نمود.

 

۵-  استفاده از دستبند های نئونی و یا شبرنگ می تواند یک ایده جالب دیگر باشد. این لوازم را می توانید از فروشگاه های تزیینات تولد و حتی فروشگاه های بدلیجات خریداری نمایید و به دسته چمدان متصل کنید با این کار خیلی ساده می توانید در هر زمان و مکانی چمدان خود را پیدا کنید.

اما دقت نمایید دستبندی را که خریداری می کنید قفل آن محکم بسته شود تا در طول مسیر و حمل و نقل چمدان ها از چمدان جدا نشود.می توانید برای اطمینان از دستبندهای چرمی نیز استفاده نمایید که گره های محکمی می توان به روی آن زد. اگر هم چندین دستبند مختلف دارید می توانید هر یک را به دسته ای خاص از چمدان ببندید و حتی زیپ و چرخ ها را تزیین نمایید.

پیدا کردن چمدان

تزیینات چمدان

با استفاده از برچسب ها و وصله ها

۱-  برچسب های شخصی سازی شده که دارای رنگ روشن هستند می تواند بسیار چشم گیر و قابل توجه نیز باشد. اگر در نظر دارید که برچسب شما شخصی باشد می توانید این کار را انجام دهید و برای خودتان برچسب هایی را تهیه و طراحی نمایید و سپس برای چاپ آن اقدام کنید در این صورت می توانید با دیدن برچسب های خود خیلی سریع کیف را شناسایی کنید.

حتما رنگ روشن را در طراحی برچسب خود لحاظ نمایید زیرا یونیک است. همچنین برچسب های بزرگ را نیز در نظر داشته باشید زیرا خیلی سریع و ساده دیده می شود و برای پیدا کردن چمدان دردسر نخواهید داشت.

از دیگر مواردی که می تواند برچسب شما را خاص نشان دهد این است که از شخصیت های انیمیشنی و یا حتی کمیک استفاده نمایید. شخصیتی که محبوب خودتان است را انتخاب نمایید در این صورت می توانید از هر فاصله ای کیف خود را شناسایی نمایید.

 

۲-  برای تزیین ساک و چمدان می توانید از علایق و سلیقه خود استفاده نمایید به این صورت که می توانید صنایع دستی خاصی را بر روی کیف خود به کار ببرید. به طور مثال دریم کچر و یا نمادهای بوهو را می توانید به دسته چمدان خود بیاویزید تا به راحتی قابل تشخیص باشد.
همچنین اگر در زندگی خود به وسیله ای خاص و یا حیوانی خاص علاقه دارید می توانید نمادی از آن را تهیه نمایید و به چمدان خود متصل کنید تا همیشه برای شما قابل شناسایی باشد.

 

۳- استفاده از طناب های تزیینی و جذاب نیز می تواند یک ایده جالب دیگر باشد که با طرحی خاص آن را به روی چمدان خود ببندید و یا اینکه از دسته ها و چرخ ها آن آویزان نمایید. در این حالت هم یک تزیین زیبا انجام داده اید و هم اینکه می تواند به شناسایی لوازم شما در کوتاه ترین زمان کمک نماید.

پیدا کردن چمدان

شناسایی چمدان

جلوگیری از ضرر

۱- همیشه یک کپی از برنامه سفر و مکان هایی که می خواهید به ان سفر نمایید را در داخل چمدان خود قرار دهید. در صورتی که چمدان شما گم شد می توانید با دادن این مدرک برای شناسایی در روند پیدا نمودن لوازم سرعت بیشتری به کار ببخشید.

 

۲- همیشه سعی کنید از نمای بیرونی چمدان و همچنین نمای داخلی چمدان به همراه لوازمی که داخل آن است عکسبرداری نمایید تا در صورت رسیدن به مقصد اگر لوازم شما گم شد بتوانید محتویات چمدان را به ماموران فرودگاه نشان دهید تا بتوانند سریع تر لوازم شما را پیدا کنند و به شما بازگردانند.

ست سه عددی چمدان همراه با ساک دستی الکسا ALX 2028

۳-  حتما چک نمایید که چمدان شما دارای برچسب مشخصات باشد و این برچسب جدا نشده باشد. برچسب باید به صورتی نصب شده باشد که کاملا واضح باشد و بتوان مشخصات را خواند و آن را شناسایی نمود. اگر این برچسب کنده شده و یا پاره شد بهتر است نسخه کپی از آن داشته باشد تا دوباره بتوانید بر روی چمدان بچسبانید در این صورت لوازم شما به هیچ وجه گم نخواهد شد.

 

 

چرا باید قبل از سفر از چمدان خود عکس بگیریم؟

زیرا در صورت گم شدن چمدان کارکنان فرودگاه با دیدن عکس می توانند سریع تر آن را پیدا کنند

چرا بهتر است که تزیینات شخصی برای چمدان داشته باشیم؟

زیرا در این صورت در میان چمدان هایی که بر روی نوار نقاله قرار دارند خیلی راحت می توان آن را پیدا نمود

با چه لوازمی می توان چمدان را تزیین نمود؟

با هر وسیله و برچسب تزیینی و کاغذ رنگی و پارچه های رنگ روشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *