معرفی کیف و کوله پشتی

کوله پشتی لپ تاپ ریواکیس مدل ۷۷۶۰

کوله پشتی لپ تاپ ریواکیس مدل ۷۷۶۰

کوله پشتی لپ تاپ ریواکیس  مدل ۷۷۶۰

به طور کلی کوله لپ تاپ ریواکیس مدل۷۷۶۰  برای نگهداری از لپ تاپ ۱۵٫۶ اینچی و حتی کوچکتر  طراحی و تولید می شود. وزن نهایی کوله ریواکیس مدل  7760 چیزی در حدود ۵۵۰ گرم می باشد . ابعاد کوله پشتی ریواکیس با مدل ۷۷۶۰؛  385 * 280 * 40 میلی متر(طول ؛ عرض ؛ ضخامت )می باشد. با بدنه ای از جنس پلی استر بسیار مستحکم ؛ طی مراحل بسیار پیشرفته از شرکت تولیدی وارد بازار فروش می شود.

ابعاد داخلی این کوله ریواکیس ۱۴۵ * ۲۹۰ * ۴۳۰ است . تمام محفظه های این کوله پشتی به وسیله زیپ باز و بسته می شوند.علاوه بر فضایی که برای نگهداری از لپ تاپ طراحی شده است ، دارای فضاهایی برای نگه داری لوازمات جانبی لپ تاپ (ماوس ؛شارژر؛ ؛ کتاب و سایر وسایل شخصی وخودکار و . …. ) می باشد.

کوله پشتی لپ تاپ ریواکیس مدل 7760

کوله پشتی لپ تاپ ریواکیس مدل ۷۷۶۰

در جلوی کیف یک جیب بزرگ تعبیه شده است که بع تعدادی جیب کوچک تقسیم شده است ؛ بنابراین تعدد جیبها در این کوله سبب شده است تا نظم و ترتیب خاصی به وسایل کاربر ببخشد . علاوه بر محفظه نگهداری لپ تاپ مجهز به محفظه نگهداری تبلت  یا آیپد و … نیز می باشد.علاوه بر حمل دستی ؛  به واسطه داشتن بند هایی کاملا استاندارد برای حمل کوله راحتی شما را تضمین می کنند .

توجه کنید که این  بند های  پهن قابلیت تنظیم شدن دارند و می توانید با توجه به جثه خود آن ها را تغییر دهید. توجه داشته باشید که قابلیت اتصال به دسته چمدان را نیز دارد . کوله پشتی لپ تاپ ریواکیس  مدل ۷۷۶۰ پیشنهادی بسیار عالی  برای نوجوانان و جوانان می باشد زیرا مناسب برای مکان هایی همچون مدرسه و دانشگاه و.. می باشد و بعلاوه بسیار شیک و مدرن بوده و در اشکال و رنگ های بسیار متنوعی در بازار یافت می شوند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *