کوله پشتی و کیف لپ تاپ

فروشگاه اینترنتی خرید کیف لپ تاپ ارزان و کوله پشتی دخترانه

فروشگاه اینترنتی خرید کیف لپ تاپ ارزان و کوله پشتی دخترانه

کوله پشتی لپ تاپ فوروارد مدل FCLT6622

کوله پشتی لپ تاپ فوروارد مدل FCLT6622

کوله پشتی لپ تاپ فوروارد مدل FCLT6622

کوله پشتی لپ تاپ فوروارد مدل FCLT6622

به طور کلی کوله پشتی فوروارد (ساخت شرکت Forward) دارای فضا و ابعادی متناسب با  لپ تاپ های۶ ۱۵٫ تا ۱۶٫۴ اینچی می باشد .  فضایی که لپ تاپ در آن جای می گیرد مجهز به سلول های هوا (در تمام جوانب )برای جلوگیری ازهر گونه  آسیب و خط و خش به لپ تاپ  می باشد که این گونه سلول ها با نظم خاص و به صورت حجیم شده در کنار هم قرار گرفته اند. این کوله پشتی بسیار جادارو دارای طراحی ارگونومی  است وعلاوه بر محفظه اصلی برای نگهداری از لپ تاپ ؛ دارای محفظه نگهداری تبلت  نیز می باشد .

همچنین دارای جیب های زیپی بزرگ (۳ تا) و کوچک (۲تا) برای نگه داری لوازمات جانبی لپ تاپ (موس ؛شارژر؛ کلید؛ کارت اعتباری ؛ هندزفری ؛گوشی موبایل ؛وسایل آرایشی و وسایل شخصی و …. ) می باشد. در قسمت پشتی کوله فوروارد با مدل FCLT6622 ، پدهایی مشبک (جلیقه ای به شکل S) تعبیه شده است که برای جلوگیری از تعرق و راحتی بیشتر(گردش هوا ) اعمال شده اند.

این کوله نیز مجهز به محل عبور کابل هدفون نیز می باشد . کوله پشتی فوروارد از برزنت ضد آب تهیه شده است بنابراین  با کوله پشتی فوروارد حتی در روزهای بارانی جای هیچ نگرانی وجود ندارد. با توجه به حمل و جابه جایی لپ تاپ ها نسبت به کامپیوتر های خانگی یا PC ؛ باید از کیف و کوله های مخصوص و بسیار با کیفیت برای حمل و نقل آنها استفاده نمود تا از آسیب دیدگی آن ها جلوگیری کرد.

فروشگاه خرید کیف و کوله ارزان لپ تاپ
کوله پشتی لپ تاپ فوروارد مدل FCLT6622

می توانید بدون خارج کردن موبایل یا تبلت از کوله(به ویژه در روزهای بارانی ) با استفاده از دو کابل مخصوص که از کوله خارج می شوند ،   به موسیقی دلخواه خود گوش دهید . کوله پشتی لپ تاپ فوروارد پیشنهادی بسیار عالی  برای نوجوانان و جوانان می باشد زیرا مناسب برای مکان هایی همچون مدرسه و دانشگاه و… می باشد. به واسطه داشتن بند هایی کاملا استاندارد برای حمل کوله راحتی شما راتضمین می کند .

توجه کنید که این  بند های  پهن قابلیت تنظیم شدن دارند و می توانید با توجه به جثه خود آن ها را تغییر دهید .کوله پشتی فوروارد با مدل FCLT6622؛ بند دستی بسیار مستحکم  برای حمل کوتاه مدت نیز دارد . وزن نهایی کوله چیزی در حدود ۹۸۰ گرم به نظر می رسد . ابعاد کوله پشتی فوروارد با مدل FCLT6622؛  ۴۹۰* ۳۲۰ * ۲۰ میلی گرم می باشد.

درباره‌ی نویسنده

سعید عالیپور