خرید اقساطی از یک‌دو‌سه کیف با همکاری ازکی‌وام

با همکاری یک‌دو‌سه کیف و ازکی‌وام، امکان خرید اقساطی کیف و کوله پشتی و چمدان و غیره فراهم شد. شما می‌توانید از طریق ثبت نام در سامانه ازکی‌وام اقدام به دریافت اعتبار و خرید اقساطی محصولات دلخواهتان از سایت یک‌دو‌سه کیف کنید. این اعتبار تا سقف 50 میلیون تومان و بدون نیاز به ضامن است. بازپرداخت تسهیلات از 6 تا 18 ماه خواهد بود.

مزایای خرید اقساطی

پوشش سراسر کشور

نرخ سود پایین

اقساط طولانی مدت

بدون نیاز به ضامن

بدون نیاز به ضامن و مراجعه حضوری

مراحل دریافت اعتبار ازکی‌وام برای خرید اقساطی از سایت یک‌دو‌سه کیف

مرحله اول

ثبت‌نام

برای دریافت اعتبار لازم است شماره موبایلتان را وارد و ثبت‌نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به حساب، میزان اعتبار مورد نظرتان و تعداد اقساط را انتخاب می‌کنید. سپس فرم‌های اطلاعات هویتی را تکمیل کنید و به مرحله اعتبارسنجی بروید.

خرید اقساطی کیف و کوله پشتی

مرحله دوم

اعتبار‌سنجی

از اعتبارسنجی سابقه فعالیت بانکی استفاده می‌کنیم. برای اعتبارسنجی حتما شماره موبایلی که به نام خودتان است، وارد کنید و وارد درگاه پرداخت شوید. مؤسسه مشاور رتبه بندی ایران 10 هزارتومان برای این اعتبارسنجی دریافت می‌کند.

خرید اقساطی کیف و کوله پشتی

مرحله سوم

بارگذاری مدارک

پس از اینکه نتیجه اعتبارسنجی شما از سابقه فعالیت بانکی دریافت شد، درصورت نداشتن اقساط معوق و چک برگشتی، تصویر مدارک‌تان را بارگذاری کنید. در این مرحله باید تصویر کارت ملی، شناسنامه و یک برگ چک صیادی ( که قرار است به عنوان ضمانت ارائه دهید) بارگذاری شود. در این مرحله لازم نیست مبلغی روی چک نوشته باشید، تصویر یک چک سفید جهت استعلام کافیست.

خرید اقساطی کیف و کوله پشتی

مرحله چهارم

تحویل مدارک و امضای قرارداد

همکاران ما مدارک شما را بررسی می‌کنند و در صورت تایید برای ادامه‌ی مراحل، از طریق تماس تلفنی یا پیامک به شما اطلاع می‌دهند. شما کافیست چک را طبق توضیحاتی که به شما خواهند داد، تکمیل کرده و زمان و مکان مراجعه‌ی نماینده‌ی ما را انتخاب کنید. در این مراجعه، قرار داد را امضا می‌کنید و چک را تحویل می‌دهید.

خرید اقساطی کیف و کوله پشتی

مرحله پنجم

خرید اعتباری

پس از تایید، اعتبار به حساب شما اضافه می‌شود. کافیست هنگام خرید از فروشگا‌ه یک‌دو‌سه کیف در قسمت پرداخت، درگاه خرید اقساطی را انتخاب کنید. زمان شروع پرداخت اقساط شما طبق طرحی که خودتان انتخاب کرده‌اید، شروع می‌شود.

خرید اقساطی کیف و کوله پشتی

جهت دریافت اعتبار خرید اقساطی همین حالا اقدام کنید تا در سریعترین زمان ممکن کالای مورد نظرتان را خریداری کنید

سوالات متداول

چک صیادی حتما باید به نام خودم باشد؟
چک باید به اسم خودتان باشد.
آیا با این اعتبار می توانم چند کالا خریداری کنم؟

بله، شما می‌توانید هر طور مایلید از این اعتبار استفاده کنید. می‌توانید همه‌ی اعتبارتان را برای خرید یک کالا استفاده کنید یا با آن چند کالای متنوع بخرید.

آیا می‌توانم این اعتبار را به صورت نقد دریافت کنم؟

خیر، فقط به صورت اعتبار خرید قابل استفاده است.

چرا قبل از تحویل چک، باید عکس آن را بارگذاری کنم؟

برای اینکه روند دریافت اعتبار سریع‌تر انجام شود، ما ابتدا عکس چک را از شما می‌گیریم تا استعلام‌های بانکی را زودتر انجام دهیم.

اعتبارسنجی بانکی چیست؟

اعتبار سنجی گزارشی از سابقه‌ی بانکی افراد شامل وام‌ها و چک‌ها است. این گزارش با تایید شما، توسط مؤسسه مشاور رتبه بندی ایران ارائه می‌شود و نشان می‌دهد افراد چقدر در شبکه‌ی بانکی خوش حساب بوده‌اند.

چند روز طول می‌کشد تا اعتبار دریافت کنم؟

از زمان ثبت نام اولیه تا یک هفته کاری تمام مرحل انجام خواهد شد و اعتبار به شما تعلق خواهد گرفت.

مدت زمان بازپرداخت اقساط چند ماه است؟
مدت زمان بازپرداخت اقساط از 6 ماه تا 18 ماه به انتخاب خودتان خواهد بود.