پیگیری سفارش

لازم به ذکر است کد رهگیری پست، یک روز بعد از تحویل سفارش شما به اداره پست (یک روز بعد از دریافت پیامک تحویل به پست) در همین قسمت درج می شود.

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.

با وارد کردن کد رهگیری 24 رقمی در سامانه رهگیری مرسولات اداره پست می توانید از وضعیت مرسوله خود مطلع شوید. در نظر داشته باشید که کد رهگیری مرسوله شما ۲۴ ساعت بعد از تحویل به اداره پست در بخش پیگیری سفارش سایت ثبت می‌شود.

سامانه رهگیری مرسولات پست:

http://newtracking.post.ir/

رویه ارسال کالا

شهر تهران:

زمان تحویل سفارش‌های شهر تهران در هنگام ثبت سفارش قابل انتخاب است.

در پاره‌ای از موارد که تامین کالا ممکن است با تاخیر همراه شود، ارسال سفارشات با تاخیر انجام می‌شود که از طریق پنل پیگیری سفارش سایت اطلاع رسانی می‌شود.

لازم به‌ذکر است ارسال سفارشات منطقه 21 و 22، شهرک خرازی، شهرک اردستانی، وردآورد، داروپخش، شهر ری، کهریزک، لواسانات، پردیس، جاده قدیم کرج و بعضی از مناطق دیگر که فاصله مکانی زیادی از مرکز شهر تهران دارند با پست پیشتاز انجام می‌شوند.

دیگر شهرها:

سفارش هایی که تا قبل از ساعت 14 روزهای شنبه تا جمعه ثبت شوند، معمولا 2 روز کاری بعد بسته بندی و تحویل پست می شوند. همچنین زمان تحویل سفارشات شهرستان در شرایط عادی توسط پست پیشتاز 2 الی 5 روز کاری به طول می انجامد. در ضمن با توجه به ضد عفونی کردن بسته‌های پستی توسط اداره پست رویه ارسال ممکن است با کمی تاخیر همراه باشد.

اگر سوالی دارید با ما در میان بگذارید

با ما در ارتباط باشید

اطلاعات تماس

تهران، خیابان میرزای شیرازی، نرسیده به شهید بهشتی، کوچه شهدا، پلاک۲۳، طبقه دوم، واحد۵

۸۸۷۱۶۷۲۹ – ۰۲۱

۸۸۷۱۶۷۳۰ – ۰۲۱

۸۸۷۱۶۷۳۱ – ۰۲۱

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: