پیگیری سفارش

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.

با وارد کردن کد رهگیری 24 رقمی در سامانه رهگیری مرسولات اداره پست می توانید از وضعیت مرسوله خود مطلع شوید. در نظر داشته باشید که کد رهگیری مرسوله شما ۲۴ ساعت بعد از تحویل به اداره پست در بخش پیگیری سفارش سایت ثبت می‌شود.

سامانه رهگیری مرسولات پست:

http://newtracking.post.ir/

رویه ارسال کالا

شهر تهران:

سفارش هایی که در شهر تهران تا قبل از ساعت 17 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند معمولا در روز کاری بعد بین دو بازه زمانی 9 تا 15 و 15 تا 21 ارسال می شوند و در صورتی که بعد از ساعت 17 ثبت شوند، 2 روز کاری بعد ارسال می شوند.

سفارش هایی که در روزهای پنجشنبه و روزهای تعطیل ثبت شوند، معمولا در اولین روز کاری بعد بین ساعت 15 تا 21 ارسال می شوند.

در پاره‌ای از موارد که تامین کالا ممکن است با تاخیر همراه شود، ارسال سفارشات با تاخیر انجام می‌شود که از طریق پنل پیگیری سفارش سایت اطلاع رسانی می‌شود.

دیگر شهرها:

سفارش هایی که تا قبل از ساعت 17 روزهای شنبه تا جمعه ثبت شوند، معمولا در روز کاری بعد بسته بندی و تحویل پست می شوند و در صورتی که بعد از ساعت 17 روزهای شنبه تا جمعه ثبت شوند، در دومین روز کاری بعد از آن روز تحویل پست می شوند. همچنین زمان تحویل سفارشات شهرستان در شرایط عادی توسط پست پیشتاز 2 الی 7 روز کاری به طول می انجامد. در ضمن با توجه به ضد عفونی کردن بسته‌های پستی توسط اداره پست رویه ارسال ممکن است با کمی تاخیر همراه باشد.

اگر سوالی دارید با ما در میان بگذارید

با ما در ارتباط باشید

اطلاعات تماس

تهران، خیابان میرزای شیرازی، نرسیده به شهید بهشتی، کوچه شهدا، پلاک۲۳، طبقه دوم، واحد۵

۸۸۷۱۶۷۲۹ – ۰۲۱

۸۸۷۱۶۷۳۰ – ۰۲۱

۸۸۷۱۶۷۳۱ – ۰۲۱

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: